MAHLEArt. KL 13
MAHLE KL 13 Fuel Filter
Läbimõõt: 30 mmKõrgus: 97 mmFiltri tüüp: In-Line FilterSisendi läbimõõt: 8 mm
2.41 EUR
incl. VAT
In stock
Specifications
Manufacturer article criteria| Läbimõõt [mm] | 30 |
| Kõrgus [mm] | 97 |
| Filtri tüüp | In-Line Filter |
| Sisendi läbimõõt [mm] | 8 |
| Väljundi läbimõõt [mm] | 6 |
| Pakendi pikkus [cm] | 10 |
| Pakendi laius [cm] | 3.5 |
| Pakendi kõrgus [cm] | 3.5 |
| Netokaal [g] | 9 |
| Brand | MAHLE |
| Article number | KL 13 |
| Manufacturer trade number | KL13 |
| EAN | 4057635171922 |
| Weight | 14 g |
| Package size | 200 × 120 × 120 mm |
| Product group | Fuel Supply System |
Fits these vehicles
462 vehicle versions · 12 makes · 1967–2007 · manufacturer dataBMW 12FIAT 11ALFA ROMEO 10FORD 8SEAT 6LADA 4CITROËN 2FSO 2LANCIA 2DUCATI 1ZASTAVA 1ZAZ 1
| Make | Model | Engine | Power | Years |
|---|---|---|---|---|
| ALFA ROMEO | 33 Sportwagon (905_) | 1.5 (905A2U) | 75 kW | 1986–1989 |
| ALFA ROMEO | 75 (162_) | 1.8 (162.B1A, 162.B1B) | 85 kW | 1985–1989 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD (901_) | 1.2 ti | 50 kW | 1973–1984 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD (901_) | 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2) | 55 kW | 1977–1984 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD (901_) | 1.3 ti (901.G0) | 55 kW | 1977–1984 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD Giardinetta (904_) | 1.2 (904A) | 46 kW | 1978–1981 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD Sprint (902_) | 1.5 (902A5C, 902A5B) | 75 kW | 1980–1989 |
| ALFA ROMEO | ALFASUD Sprint (902_) | 1.5 (902C) | 77 kW | 1982–1988 |
| ALFA ROMEO | ALFETTA (116_) | 1.8 (116.B2) | 90 kW | 1979–1984 |
| ALFA ROMEO | ALFETTA (116_) | 1.8 (11608) | 89 kW | 1979–1984 |
| BMW | 3 (E30) | 315 | 55 kW | 1982–1991 |
| BMW | 5 (E12) | 525 | 107 kW | 1973–1976 |
| BMW | R 100 | R 100 (247) | 49 kW | 1980–1984 |
| BMW | R 100 | R 100 R Mystic (247E) | 44 kW | 1993–1996 |
| BMW | R 100 | R 100 S (247) | 51 kW | 1976–1980 |
| BMW | R 100 | R 100/7 (247) | 44 kW | 1976–1977 |
| BMW | R 65 | R 65 (248) | 20 kW | 1985–1993 |
| BMW | R 65 | R 65 LS | 37 kW | 1981–1985 |
| BMW | R 80 | R 80 GS (247E) | 25 kW | 1987–1990 |
| BMW | R 80 | R 80 R (247E) | 20 kW | 1991–1994 |
| BMW | R 80 | R 80 R (247E) | 25 kW | 1991–1994 |
| BMW | R 80 | R 80/7 (247) | 41 kW | 1977–1985 |
| CITROËN | C25 Bus (280_, 290_) | 2.0 | 62 kW | 1991–1994 |
| CITROËN | C25 Van (280_, 290_) | 2.0 E | 58 kW | 1981–1994 |
| DUCATI | 750 | 750 Sport C | 47 kW | 1988–1990 |
| FIAT | 124 (124_) | 1400 Special (124A) | 55 kW | 1971–1975 |
| FIAT | 124 Coupe (124_) | 1600 Sport | 76 kW | 1972–1975 |
| FIAT | 124 Coupe (124_) | 1600 Sport | 80 kW | 1972–1976 |
| FIAT | 124 Spider (124_) | 1800 Sport (CS1) | 87 kW | 1972–1977 |
| FIAT | 126 (126_) | 650 | 18 kW | 1981–2000 |
| FIAT | 128 (128_) | 1.1 (128A) | 40 kW | 1969–1984 |
| FIAT | 132 (132_) | 1.7 GLS (A1) | 79 kW | 1974–1975 |
| FIAT | 147 (147_) | 1.3 | 45 kW | 1980–1984 |
| FIAT | 147 (147_) | 1.4 | 46 kW | 1980–1996 |
| FIAT | PANDA Hatchback Van (141_) | 1000 | 32 kW | 1986–1992 |
| FIAT | UNO (146_, 158_) | 60 1.1 | 42 kW | 1989–1992 |
| FORD | CAPRI III (GECP) | 2.0 | 64 kW | 1978–1985 |
| FORD | ESCORT I (AFH, ATH) | 950 | 26 kW | 1968–1974 |
| FORD | ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) | 1.1 | 37 kW | 1985–1990 |
| FORD | FIESTA I (GFBT) | 1.1 | 39 kW | 1976–1983 |
| FORD | FIESTA I (GFBT) | 1.6 XR2 | 62 kW | 1981–1983 |
| FORD | FIESTA II (FBD) | 1.0 (FBD) | 33 kW | 1983–1989 |
| FORD | FIESTA II (FBD) | 1.4 (FBD) | 55 kW | 1985–1989 |
| FORD | TAUNUS 20M II XL Coupe (53F) | 2.0 | 66 kW | 1967–1974 |
| FSO | 125P Estate | 1.3 | 47 kW | 1967–1992 |
| FSO | 125P Pickup | 1.5 | 60 kW | 1975–1989 |
| LADA | 1200-1600 | 1200 L/S (2101) | 44 kW | 1970–1986 |
| LADA | SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) | 1300 | 48 kW | 1986–1994 |
| LADA | SAMARA Saloon (21099, 2115) | 1300 | 45 kW | 1991–1999 |
| LADA | SAMARA Saloon (21099, 2115) | 1300 | 46 kW | 1990–1999 |
| LANCIA | DELTA I (831_) | 1.1 (831AB.015) | 47 kW | 1986–1990 |
| LANCIA | PRISMA (831_) | 1.5 (831AB) | 59 kW | 1986–1989 |
| SEAT | 124 | LS1200 | 48 kW | 1968–1980 |
| SEAT | MARBELLA (28A) | 0.9 Cat | 29 kW | 1990–1996 |
| SEAT | MARBELLA Hatchback Van (028A) | 0.9 Cat | 29 kW | 1987–1993 |
| SEAT | RONDA (22A) | 1.2 | 44 kW | 1984–1986 |
| SEAT | RONDA (22A) | 1.4 | 54 kW | 1982–1988 |
| SEAT | TERRA Estate Van (024A) | 0.9 Cat | 29 kW | 1990–1995 |
| ZASTAVA | YUGO | 0.9 | 33 kW | 1980–1992 |
| ZAZ | TAVRIA (1102) | 1.1 | 37 kW | 1989–2007 |
Showing 60 of 462 vehicle versions.
OE numbers
141 original numbers · 48 makesALFA ROMEO82428006
AUDIC004312110SE021020200AXE021020200AZ401471WE
BMW125517912774811277497127827213311255179133212774811332127749713321278272133212782723
BOMAG0590471896006361
CASE IH680120025
CITROËN00054908625429192548187454908629553448595534486GX0330201AGX0330202AGX0330301AGX5429192GX5429192ASRV000503SVR000503
CUPRAC004312110SE021020200AXE021020200AZ401471WE
DEUTZ8121918050900
DYNAPAC499507
FAHR8121918050900
FARYMANN DIESEL5410702
FENDTH835200730200
FIAT43230624325601435263771736104823237848242549082425649824280068242929491386006
FIAT-HITACHI76564503
FORD5003748500483750155435015544860X9155AA860X9155BAA770X9155AAA780X9155AAEFG21EFG21S
GAZ38840
GENERAL MOTORS5650170797341179845449315649093156782
GMC0798454425067130797341179845437984544
HAMM280194
INNOCENTI559221342
IVECO4384509
JOHN DEEREAM101126AM107871AM116304AM38708MG269212
KAYSERAK01-6/8AK01-6/8EAK01-8E
KRAMER0001610306
KTM58312099052
KUBOTA1335143010
LADA21080111701081
LANCIA82428006
LAND ROVERPHB000450
MAN8112503004581125030056811250300578112503005881619100008
MASSEY FERGUSON522066800848
MAXION522066800848
MAZDA022223420A22213470B
NISSAN16400F2600
OPEL7984543
PEUGEOT00054908625429192548187454908629553448595534486GX0330201A
RENAULT5000031168549086271005445887700544588
RENAULT TRUCKS000549086250000311685490862
SAAB0082100728594372844177285943838475883364
SCANIA0082108210
STEYR7002080492
SUBARU642010020
TALBOT3884038840E6100034
TOYOTA2330024050
VAUXHALLVFF4
VOLVO157674120942237131864647284647285806013
VWC004312110SE021020200AXE021020200AZ401471WE
YANMARA67460003
About MAHLE KL 13
Fuel Supply SystemMAHLE KL 13 is a fuel filter with läbimõõt 30 mm. According to the manufacturer catalogue it fits 462 vehicle versions from BMW, FIAT, ALFA ROMEO, FORD, built 1967–2007. It replaces 141 original part numbers, including 82428006, C004312110, SE021020200A. One offer is available, at 2.41 EUR.
